ТзОВ “БК МОНОЛІТБУД” – це будівельна компанія з 14-річним досвідом у сфері будівництва. Ми прагнемо завжди йти в ногу з часом, демонструючи високотехнологічний підхід в будівництві. Працюючи з нами, Замовник відкриває для себе можливості втілити сміливі ідеї в якісні будівельні рішення.

Компанія реалізовує інвестиційні проекти різного формату: будівництво елеваторів та зерносховищ, овочесховищ та фруктосховищ, будівництво свинокомплексів та корівників, цукрових та спирт заводів, торгових закладів, промислових споруд, торгово-розважальних та відпочинкових комплексів, тощо.

Поняття «надійність» і «якість» стало найважливішим атрибутом як самої компанії ТзОВ “БК МОНОЛІТБУД”, так і об’єктів, що зводяться нею. На всіх стадіях будівництва — від моменту підготовки будівельного майданчика до закінчення робіт — діяльність фахівців ТзОВ “БК МОНОЛІТБУД” полягає у відповідальному ставленні до своєї справи, сумлінності, дотриманні усіх технологій та будівельних норм, які дають нам можливість забезпечувати високу якість і суворе дотримання строків виконання робіт. Уся діяльність будівельної компанії спрямована на досягнення найвищих результатів у виконанні взятих на себе зобов’язань.

Надійність Компанії багато в чому забезпечується відповідальністю і високим професіоналізмом її партнерів. Впродовж всіх років роботи ТзОВ “БК МОНОЛІТБУД” прагне співпрацювати з авторитетними компаніями будівельної індустрії, упевненість в яких не може викликати сумнівів. Наша компанія користується заслуженою довірою і високою репутацією серед клієнтів та партнерів, що досягнуто завдяки виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами та партнерами, чітким дотриманням законодавства, наявністю потужної матеріально-технічної бази та інженерно-технічним складом.

direktor

Гащин Віталій Павлович

Директор

тел. (068)105-39-62


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kerama00/monolitbud.te.ua/www/wp-content/themes/construction/inc/vc_mods/vc_special_elements.php on line 110

Партнери


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kerama00/monolitbud.te.ua/www/wp-content/themes/construction/inc/vc_mods/vc_special_elements.php on line 110

Відгуки